ثبت آگهی ویژه

ثبت آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های آگهی دون Agahidon.ir رایگان است ولی شما همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه ، آگهی خود را ویژه کنید تا زودتر و بهتر مشتری آگهی‌های خود را بیابید.

نحوه ویژه سازی آگهی ها:

1) در موقع درج آگهی بعد از پر کردن فرم آگهی، روی گزینه « انتشار » کلیک کنید، بعد از انتشار به پیش نمایش آگهی وارد می شوید که در سمت راست آن، گزینه «پرداخت آنلاین زرین پال» وجود دارد روی آن کلیک کنید تا به بانک جهت پرداخت وصل شوید پس از پرداخت، آگهی شما ویژه می شود.

2) همچنین برای ویژه سازی آگهی که قبلاً ثبت کردید، از منوی بالا ی سمت چپ سایت گزینه «حساب کاربری من» را کلیک نموده؛ سپس از منوی ظاهر شده در سمت راست سایت، گزینه «ویژه سازی آگهی»  یا «ارتقاء آگهی ها» را کلیک کنید تا آگهی های شما ظاهر شوند سپس در زیر هر آگهی روی «ویژه کردن» یا «ویژه سازی آگهی» کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده روی گزینه «پرداخت آنلاین زرین پال» کلیک کنید تا به بانک وصل شوید بعد از پرداخت، آگهی شما ویژه می شود.

الف). آگهی‌های ویژه (فوری):

در حال حاضر با پرداخت مبلغ هفت هزار تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را برای مدت سی روز در بخش ویژه قرار دهید. این کار باعث می شود تا کاربرانی که در سایت جستجو می کنند آگهی شما را در بالای نتایج جستجوی خود به صورت آگهی ویژه و با رنگ زمینه سبز مشاهده نمایند.  همچنین در مدت این ۳۰ روز آگهی شما با افزوده شدن زمینه رنگ سبز ، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

ب). بالا آوردن آگهی (نردبان) (به روزرسانی آگهی):

شما پس از ورود به حساب کاربری تان، با استفاده از دکمه نردبان در قسمت ارتقا آگهی ها (و یا با خرید بسته اعتباری در پنل کاربری تان) می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدد به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ی استفاده از نردبان دو هزار تومان است.

پ). آگهی های برجسته:

با فعالسازی آگهی های برجسته، این  آگهی ها برای مدت هفت روز با رنگ پس زمینه زرد در جستجو و سایر قسمت ها به راحتی دیده می شوند و مورد توجه بینندگان قرار می گیرند. برای این کار شما بایستی در پنل حساب کاربری با کلیک روی ارتقاء آگهی ها دکمه «برجسته سازی» را فعال نموده و مبلغ فاکتور ایجاد شده را که دو هزار تومان است به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

ت). تمدید آگهی (درج مجدد آگهی در سایت):

فعالسازی تمدید آگهی: شما می توانید برای تمدید آگهی هایی که تاریخ انقضا آن ها تمام شده هزینه پرداخت کنید تا مجدداً به مدت سی روز دیگر در سایت به نمایش درآید (نیازی به ایجاد آگهی جدید برای تمدید نیست) هزینه تمدید آگهی هزارتومان است که از پنل حساب کاربری تان قابل انجام است (به شرطی که مدت زمان آگهی شما به اتمام رسیده باشد دکمه تمدید آگهی فعال خواهد شد).

 

 

 

سایت درج آگهی رایگان آگهی دون agahidon.ir