مقررات درج آگهی

AGAHIDON.ir

قوانین آگهی دون AgahiDon.ir
توافق نامه و مقررات
توافق نامه کاربری
به آگهی دون AgahiDon.ir خوش آمدید. شما ضمن استفاده از آگهیدون (شامل www.AgahiDon.ir و سایر سایت‏ها، خدمات و ابزارهای مرتبط با آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‏نامه ‏ای که توسط ما تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.
پیش از اینکه عضو آگهی دون AgahiDon.ir شوید یا از خدمات و ابزار سایت آگهی دون AgahiDon.ir استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات آگهی دون AgahiDon.ir، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های آگهی دون AgahiDon.ir بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.
استفاده از آگهی دونAgahidon.ir
قرارداد و توافق نامه کاربری آگهی دون AgahiDon.ir بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.
با ارسال یک آگهی در سایت آگهی دون AgahiDon.ir ، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک آیتم را در سایت آگهی دون AgahiDon.ir وارد می‏کنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ آگهی دون AgahiDon.ir ارسال می‏شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‏ بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 24 ساعت)، بنابراین آگهی دون AgahiDon.ir نمی‏تواند مدت زمان دقیق فهرست‏ بندی را تعیین و تضمین کند. فهرست‏ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‏شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست ‏بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی، قیمت و غیره دارد.
تا زمانی که از سایت‏ها، خدمات و ابزارهای آگهی دون AgahiDon.ir استفاده می‏کنید، نمی‏توانید:
آگهی‏ هایی که مرتبط با
کالا و خدمات غیرمجاز
عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‏های آگهی دون AgahiDon.ir
و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.
موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از آگهی دون AgahiDon.ir
بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای آگهی دون AgahiDon.ir را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.
شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.
همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:
هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب آگهی دون AgahiDon.ir و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید
ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏ها، خدمات یا ابزارها باشد
کالا و خدمات غیر مجاز:
 1. آگهی های مربوط به انجام خدمات عبور از فیلترینگ و یا فروش فیلتر شکن، VPN و ...
 2. آگهی های مربوط به فروش ، نصب و هرگونه خدمات مربوط به ماهواره،
 3. آگهی های مربوط ب فروش سگ، حیوانات کم یاب و شکاری و در حال انقراض، یا حیواناتی وحشی و گوشتخوار که فروش آنها منع قانونی دارد،
 4. آگهی های مربوط به خرید و فروش هرگونه دارو، ویتامین و مواد مورد استفاده ورزشی، داروهای افزایش و کاهش قد و ...
 5. آگهی های مرتبط به فروش هرگونه دارو یا مواد ترک اعتیاد ، ترک سیگار و ...
 6. آگهی های مربوط به اجاره، فروش، یا نمایش هرگونه DVD ، VCD ، CD یا VHC شامل تصویر یا صدا،
 7. هرگونه آگهی مربوط به فروش CD یا DVD های بازی های کنسول های ویدئویی یا رایانه ای،
 8. آگهی های مربوط به بزرگ کننده یا کوچک کننده اعضای بدن، محصولات لاغری و چاقی (قرص، پودر، ژل، چسب، کپسول ) و موارد مشابه که فاقد مجوزهای بهداشتی، دارویی و پزشکی دارند.
 9. آگهی های مربوط به خرید و فروش اعضاء بدن،
 10. آگهی های مربوط به محرمیت، صیغه و ازدواج، همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی و …
 11. آگهی های مربوط به فال گیری و رمالی مانند : سی دی و کتاب های آموزش رمالی و دعا و طلسم و سایر تبلیغات مرتبط ...
 12. آگهی های مربوط به برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل و…
 13. آگهی های مربوط به آموزش رقص یا موارد مشابه که منع قانونی و شرعی دارد،
 14. آگهی های مربوط به کسب درآمد و شرکت های هرمی، بازاریابی های شبکه ای و ...
 15. آگهی مربورط به خرید و فروش کارت بازرگانی،
 16. آگهی هایی که قوانین مربوط به حقوق مولف، مترجم، مخترع و صاحب اثر را رعایت ننمایند،
 17. آگهی های مربوط به خرید و فروش و یا انجام پروژه دانشجویی، پایان نامه و پروپوزال،
 18. آگهی های مربوط به اخذ یا اعطای گرین کارت،
 19. آگهی های مربوط به هرگونه مسابقه یا بخت آزمایی،
 20. آگهی های مربوط به فلزیاب یا گنج یاب و ...
 21. آگهی های مربوط به عرضه هرگونه مواد محترقه مانند : مواد آتش زا و بمب دود زا و ...
 22. آگهی های مربوط به صدور فاکتور یا پیش فاکتور برای گرفتن وام، حذف سهم بیمه کارفرما و یا هر گونه عوارض و مالیات و هرگونه عملی بر خلاف قوانین تأمین اجتماعی و مالیاتی و سازمان‏های مرتبط،
 23. آگهی های مربوط به عرضه اسکریپت ارسال پیامک انبوه،
 24. آگهی های مربوط به تجهیزات مخابراتی غیر مجاز مانند تلفن یا بیسیم دور برد،
 25. هرگونه آگهی مربوط ب اسلحه های با کالیبر بالای 5.5 ، اسلحه سرد مثل قمه، لوازم دفاع شخصی مثل اسپری فلفل و گاز اشک آور و ...
 26. آگهی های مربوط به خرید و فروش و اعطای هرگونه وام،
 27. آگهی های مربوط ب اجاره هرگونه سند و مدرک تحصیلی،
 28. آگهی های مربوط به هرگونه خدمات ماساژ و استخدام ماساژور،
 29. آگهی های مربوط به متقاضی و یا درخواست همخانه شدن،
 30. به طور کلی هرگونه آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران که خرید و فروش یا انجام خدمات آن مغایر با مقررات موجود باشد.

سایت درج آگهی رایگان آگهی دون agahidon.ir